יוסף הגלילי 27 רמת גן

  
 

 

היי, יש לכם תכשיטי זהב למכירה?

הגעתם למקום הנכון! אנו בישראל גולד המומחים  בקניית תכשיטי זהב,

קונים מכם תכשיטי זהב במזומן במחיר הגבוה בשוק.

התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור הפריטים שלכם
0508786176 
036345777


קניית תכשיטי זהב:

אם יהלום הוא החבר של האישה לפי דבריה של מרילין מונרו- תכשיטי הזהב גם הוא לא נשאר מקופח בידידות שלו עמה לא פחות מיהלום בוהק ולעיתים אף יותר מסתם תכשיטי זהב.
תכשיטי הזהב לרוב מעצים ומבליט את יופיו של היהלום כאשר הוא נימצא בתכשיטי הזהב ושל כל אבן חן המשובץ בו.
בתכשיטי הזהב השתמשו בדורות עברו ובדורינו למרב תחומים. כבר לפני אלפי שנים העמים הקדמונים השתמשו בתכשיטי הזהב למגוון רחב של מטרות.
בחפירות הארכיאולוגיות מצאו ועדיין מוצאים המוני תכשיטים שמקורם בכל מיני תקופות בהיסטוריה החל מהתקופות הפרה-היסטוריות של האדם הקדמון דרך תקופת שלטון פרס,יוון,רומי. עד לימי הבנים ותקופת הראנסס .
לכל אורך ההיסטוריה היתה חשיבות רבה לתכשיטי הזהב בכל התרבויות אהבו תכשיטי זהב ולכל הדתות . העמים הקדמונים השתמשו בתכשיטי הזהב לצרכי פולחן ועבודה זרה. הם התקשטו בתכשיטי זהב בטקסי הדת שלהם וקישטו את פסליהם בתכשיטי זהב שונים.
בעמים אלו רוב הזהב רוכז בידי הכוהנים ואנשי הדת ופחות היה נפוץ אצל שאר העם.
להבדיל מכך ביהדות לתכשיטי הזהב מקום גם כן חשוב האיש מצווה לשמח את אשתו ב-3 המועדים וכיצד הוא ישמח? חז"ל אמרו שהגבר שמח במאכל ובמשתה ואילו האישה שמחה בבגדים נאים ובתכשיטים יפים.
ולכן בעל טוב שהיה רוצה לשמח את אשתו בתכשיטי זהב בשלושת הרגלים קנה בדורות עברו וגם בדורינו אנו בגדים נאים ותכשיטים יפים...או למשל תכשיטי זהב משובצים יהלומים ואבני חן מסויימים.
בתורה תכשיטי הזהב מוזכרים מספר פעמים. בפעם הראשונה שתכשיטי הזהב מוזכרים בתורה זה בחומש בראשית בפרשת חיי שרה (כ"ד,כ"ב) מסופר שם על אליעזר עבד אברהם שיצא לחפש אישה ליצחק ,בנו של אברהם, ולקח עימו לצורך כך תכשיטי זהב יפים וכאשר מצא את הכלה המיועדת "רבקה" -נתן לה את תכשיטי הזהב כמתנה מהמחותנים.
התורה גם פירטה בדיוק איזה תכשיטי זהב אליעזר נתנה לה ומשם אפשר לדעת איזה תכשיטים היו מקובלים אז לפני כ4000 שנה. תכשיטי הזהב המפורטים שם הינם : "נזם זהב בקע משקלו ושני צמידים על ידיה עשרה זהב משקלם" .
בתורה הזכירו עוד מספר פעמים את תכשיטי הזהב, פעם אחרת בסיפור עגל הזהב שבו הגברים לקחו את תכשיטי הזהב של הנשים ללא הסכמתם ויצרו ממנו עגל זהב לעבודה זרה.

פעם נוספת תכשיטי הזהב מוזכרים בתורה והפעם לטובה : בפרשת הקמת המשכן. הנשים אז נדבו בשמחה את תכשיטי הזהב שלהם בשביל לפאר את

המשכן וליצור מהזהב המותך את כלי המשכן, כמו: המנורה, שולחן לחם הפנים ,המזבח , המחתות וכלים נוספים. לתכשיטי הזהב חלק בלתי נמנע בשמחות היהודיות

תכשיטי הזהב ניתנים באירוסין לכלה המיועדת. ואצל כמה עדות ישנו מנהג שהחמה עונדת למאורסת את תכשיטי הזהב. אך לעומת זאת נהוג שכלה אינה עונדת תכשיטי זהב תחת החופה כדי לא להזכיר ביומה הגדול ,את חטא העגל.

גם בתרבויות אחרות תכשיטי הזהב תופסים מקום רב. במצריים העתיקה בטקס מינוי והעלאה בדרגה של שר חשוב היה נהוג שהמלך מניח צמיד זהב על כף ידו של השר.

ובכלל היה לפרעונים מאגר די מכובד של תכשיטי זהב. בעת פטירת הפרעון אנשיו היו קוברים אותו באחד מהפירמידות שהוא בנה לעצמו יחד עם אוצר מכובד של תכשיטי הזהב , כלים שונים, אוכל וחפצים כדי שיהיה לו צידה לעולם הבא לפי אמונתם .

במרוצת השנים הרבה מהפרמידות האלו נשדדו .בתרבויות אחרות לתכשיטי הזהב היה תפקיד שונה אך כמעט בכל התרבויות ובכל העמים לאורך כל ההיסטוריה לתכשיטי הזהב היה מקום חשוב ומרכזי בהווי התרבותי והמחזיק בהם היה בד"כ בעל מעמד בכיר אם בדת אם בשלטון או בעושר.

קונים במזומן במחיר שיא

קניית זהב
טואול - בניית אתרים