יוסף הגלילי 27 רמת גן

  
 

 

ק

יהלום – קונה יהלומים במזומן

  יהלום הוא אחד החומרים הקשים המצויים בטבע ,הוא מצוי בצורה של תמניון ולפעמים כקובייה, ישנו סולם למדידת קשיותם של המינרלים המצויים בטבע בשם סולם מוס (Mohs' Scale) בדרגת הקושי הגבוהה ביותר מצוי היהלום, משתמשים בו לתעשייה וכפי שכולם ודאי יודעים גם לנוי.

תכונות אופי של יהלום

   רוב היהלומים המצויים הם חסרי צבע אך אחוז מסוים אמנם קטן ונדיר מאוד (תלוי איזה צבע) הם יהלומים צבעוניים ,הצבע מתקבל במהלך היווצרותו של היהלום בטבע בשילוב עם חומרים שונים שהתגבשו בתוכו במשך שנים.


מחיר היהלום

  ישנם מספר מדדים הקובעים את מחיר היהלום: צורה גודל צבע ניקיון ,לרמת הליטוש גם ישנה חשיבות קובעת ,רמות הליטוש מסומנות באותיות לועזיות CS בתעודה הגמולוגית תופיע רמת הליטוש – קראט\צבע\ניקיון\עיבוד.  

 קראט אחד שווה ל-200 מיליגרם, אך אכן כפי שציינו ישנם עוד מרכיבים הקובעים את מחיר היהלום ולכן יכול להיות יהלום ששוקל יותר ומחירו יהיה נמוך מיהלום השוקל פחות אך רמת הנקיות או הליטוש שלו גבוהה יותר.


מכירת יהלומים

  רכישת יהלומים בשוק היהלומים הקיים היא מלאכה הדורשת הבנה שאכן זהו מקצוע מורכב ,אנו בישראל גולד ניתן לכם הערכה גמולוגית מקצועית תמורת היהלומים שלכם ובאם תחליטו למכור אנחנו משלמים עבור הרכישה בכסף מזומן עובר לסוחר.

 

 

 

טואול - בניית אתרים