- הדעה הרווחת היא שכדאי למכור בחנות אצל אדם אמין העוסק גם במכירת תכשיטים ומטבעות על בסיס יומי "ולישון בשקט" מאשר אצל אדם ללא כתובת ועם חשש - חומר למחשבה.
 
-חשוב מאוד -  לא רצוי לבצע עיסקה כזו בבית הלקוח אלה בבית העסק - אין לדעת מי הברנש שמגיע אליכם הביתה וכוונותיו!!!
 
-לידיעתכם מחירי הזהב והמטבעות בארץ ובעולם משתנים מדי כמה דקות כיאה לעידן האינטרנט.  
-ההשקעה של בעל העסק עצומה והמיומנות לאבחן את המטבע כמקורי היא לא מובנת מאליו, רצוי למכור את המטבעות אצל בעל עסק הקונה את כל הכמות ובמזומן, במרוכז ובמקום אחד ויקטין את הצורך של בעל המטבעות להסתובב עם אוצר יקר זה במקומות לא מוכרים שונים ומשונים.
 

ג'ורג' V, מטבע סוברין קשוט, 1911

סוברין אנגלי

טיפ לאספן המתחיל:
רצוי מאוד לשמור את אוסף המטבעות כך שלא יגעו האחד בשני  דבר שגורם לשריטות במטבע, שחיקה והורדת ערכה הכספי, מומלץ מאוד לשמר אותם בתוך אלבום עם דפי פוליפרופילן שקופים ותאים בצורה זו המטבע נשמרת לאורך זמן וגם עוזר במיונם לפי קטגוריות כגון:  סוג  מטבע, ארץ, סוג המתכת, תקופת מלוכה  וכדומה (ראה לינק: למכירה אלבומים למטבעות) ובהצלחה.  
 
 היתקשרו אלינו עכשיו ותתחילו להרויח: 050-8786176 כן אנו קונים במזומן ובכל דרך שתיבחר באחד מסניפנו יתקשרו עוד היום עצת מחיר אינה מחייבת

אספנים, בעלי ירושות ועזבונות תוהים לעיתים, לכשמגיע לידיהם מטבע זהב - שמימדיו מזכירים את מטבע 10 השקלים הנפוץ - אשר דמות בפרופיל ואביר על סוס בצידי המטבע: מהו מטבע מוזר זה, מה תכליתו והדמויות מיהם בעצם? ואיך בכלל הנ"ל מקושר לארצנו הקטנטונת?

ה
טואול הקמת אתרי אינטרנט